HİZMETLERİMİZ

OGS-HGS Bariyer Geçiş Sistemleri

RFID Teknolojisiyle çalışan Sticker Okumalı HGS OGS Site Giriş Bariyer Sistemi, Araç camına yerleştirilen Stickerın Algılayıcı Antenlerce algılanıp geçiş izinlerine göre bariyerin kontrol edilmesini sağlayan sistemlerdir. Otopark girişinizde kumanda, giriş kartı aramanıza veya güvenliğin bariyeri açmasını beklemenize gerek kalmadan durmaksızın sorunsuz ve güvenli bir şekilde araç geçişinizi yapabilirsiniz.

 

Proximity Kart Baskı Sistemleri

Trabzon Proximity Kart, proximity kart ve diğer akıllı kart projelerini yapmaktayız. İhtiyacınız olan akıllı kart modellerini değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda temin ediyoruz. Trabzon Proximity Kart dünya standartlarına uygun olarak akıllı kart taleplerinizi en hızlı ve en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

Sorularınız, aklınıza takılanlar mı var? Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turnike Geçiş Sistemleri

İç ve dış mekanlara uygun olarak tasarlanmakta olup farklı yapılarda ve amaçlarda kullanılabilir. Turnike sistemlerinin en yaygın kullanıldığı yerler; Şirket Genel Merkezleri, Plazalar, Fabrikalar, Okullar, Konut Projeleri, Şirket içi bölüm geçişleri, Havaalanları ve Stadyum gibi giriş- çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlardır.

 

İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu ve geçişin hızlı olması istenilen yerlerde bel ve boy seviyesinde tasarlanan turnikeler, farklı teknik konfigürasyon ve donanım opsiyonlarıyla müşterinin kullanım amacına göre üretilmektedir. Turnike sistemleri buton, kumanda haricinde parmak izi, yüz tanıma cihazı ve kart okuyucular ile entegre çalışmaktadır.

Bariyer Geçiş Sistemleri

Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri  kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. İhtiyacınız olan bariyer sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proximity kart baskı makinaları ile kendi bünyenizde akllı kart üretimini yapabilirsiniz ve kart yazıcı modelleri ile kendi kartınızı kendiniz üretmeniz mümkün.

Personel Kartı

Öğrenci Kartı

Kart Çeşitleri

Kart Üretimi


Proximity Kartlar ve Özellikleri

Personel geçiş sistemleri, güvenlik sistemleri, kapı geçiş ve ödeme gibi sistemlerde kullanılanılır. Proximity katy 125 Khz frekansa sahip temas olmaksızın kullanılabilen kart modellerindendir. ISO stadartlarına sahip proximity kartlar, Kredi kartı ebatlarında ve kalınlıklarında olup kartın iki yüzeyinede termal baskı makinaları ile renkli veya tek renk baskı yapılabilir.

Proxy kart olarak da bilinen proximity kartlar 0-10 cm mesafe aralığında etkili olmaktadır bu nedenle bele takılan yoyolar ile turnikelerde rahat okuma imkanı sağlamaktadır.


Proxi kartları aynı zamanda cüzdan veya çantadan çıkartmadan rahatlıkla okutabilirsiniz. Bu üretim sistemi proximity kartlarda daha ekonomik fiyatlar verebilmemize yardımcı oluyor. Proximity kartlarda en iyi fiyatları bizden alabilirsiniz Proximity kart fiyatları ve numuneleri görmek isterseniz firmamız ile iletişime geçiniz.


Proximity Kart Avantajları;

  • Proximity kartın kopyalanması imkansızdır.
  • Proximity kartın okuyucuya fiziksel teması gerekmemektedir.
  • Proximity kart 5-10 cm mesafeden okunabilme özelliğine sahiptir.
  • Proximity kartlarda sürtünme veya deformasyon söz konusu olamaz.
  • Proximity kartlar ile personel geçişleri daha seri ve sorunsuz olmaktadır.
  • Proximity kartın cüzdandan, çantadan, cepten okutulması mümkündür.


Referanslarımız;

 

Keywords: trabzon kart geçiş sistemleri, trabzon geçiş sistemleri, kart geçiş sistemleri, kart geçiş, trabzon proximity kart, proximity kartlar, öğrenci kartı, personel kartı, proximity personel kartı, proximity kart üretimi, proximity kart çeşitleri, proximity kartlar, giriş çıkış kontrol sistemleri, proximity kart, proximity öğrenci kartı, kart geçiş sistemleri trabzon

can bilişim

Adres: Ortahisar MH. Mimar Sinan CD. 4-A  Ortahisar / TRABZON
E-Posta: satinalma@canbilisim.gen.tr